„Kolorowe witaminy” w Bibliotece

We wtorkowe przedpołudnie (27.11.2018r.) Dzieci z Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Ochronka” sprawiły nam niesamowitą niespodziankę. Zaprezentowały zgromadzonym w Bibliotece gościom przedstawienie „Kolorowe witaminy”

Tego dnia Czytelnia Biblioteki wypełniła się po brzegi gośćmi.
Na scenie wystąpiły dwie grupy przedszkolaków z Ochronki, a na widowni zasiedli Seniorzy z Rozwadzy oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5.

Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki o jesieni i jej darach oraz o zdrowym odżywianiu. Były też tańce, wspaniała scenografia oraz kostiumy. Przedszkolaki świetnie przygotowane, nie czuły tremy i zaprezentowały się wspaniale. Podziękowaliśmy im gromkimi brawami.

Dzieciom, Siostrom i Paniom z Ochronki dziękujemy za super przedstawienie z przesłaniem, a wszystkim uczestnikom spotkania za miło spędzony wspólnie czas.

"Uwaga: administratorem powyżej opublikowanych danych osobowych dzieci jest ich przedszkole."

Thursday the 28th. Custom text here