Rozpoczęliśmy tradycyjnie od powitalnej piosenki: „Powitania nadszedł czas”. Siedząc w kole, na dywanie wysłuchaliśmy przygód Biedroneczki z tomiku wierszy Wioletty Piaseckiej pt. „A gdzie kurka? Wesołe wierszyki o zwierzątkach”.

DSC04382

DSC04389

Dla upamiętnienia naszych spotkań, dzieciaki zrobiły biedronki, które przykleiły na specjalnie wyciętym liściu. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

DSC04391

W tym dniu maluchy mogły pobawić się poduszkami sensorycznymi, które przyniosła jedna z mam. Dużo radości sprawiła im ta zabawa. Poduszki z wypustkami świetnie nadawały się do tego, żeby chodzić po nich, skakać, utrzymywać równowagę, bujać się itd.

DSC04404

DSC04412

W przerwie między zabawami każdy mógł napić się kawy, herbaty czy wody, zjeść ciastko.

DSC04415

Dzieci znakomicie bawiły się w kącikach tematyczny. Kiedy usłyszały dźwięk grzechotki, wszystkie zebrały się na dywanie.

DSC04416

DSC04418DSC04420

Pani dyrektor Ania podziękowała Grupie Zabawowej za wszystkie wspólne spotkania, zachęciła do dalszego odwiedzania Biblioteki, czytania książek. Następnie każde dziecko otrzymało medal i prezent w postaci kredek.

DSC04496

DSC04483

Na koniec zatańczyliśmy do wszystkich poznanych piosenek.

DSC04503

Dziękujemy naszym Milusińskim i ich Rodzicom za świetnie spędzony czas, miłe i ciepłe słowa (i te mówione, i te zapisane w Kronice). Dziękujemy za kwiaty. :)

Książki, Biblioteka i My czekamy !!

Thursday the 28th. Custom text here