Artykuły

   19 września w naszej bibliotece odbyło się kolejne „Spotkanie z pasjami”.   Wirtualnym gościem w tym tygodniu była Pani Krystyna Janda, znana aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka i felietonistka. Opowiedziała nam jak przez przypadek rozpoczęła karierę aktorską. Do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie przyszła wraz z koleżanką, by wesprzeć ją na duchu. Oczekiwanie na konsultacje bardzo się przeciągało, więc postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie i wtargnęła do pokoju konsultacji. Wypadła tak dobrze, że profesor Aleksander Bardini zaproponował jej studia na Miodowej.

 

pasje2.0

 

   Już przed spotkaniem seniorzy mieli przygotowane pytania. Żywo reagowali na wypowiedzi Pani Krystyny. Jednogłośnie stwierdzili, że należy być otwartym, chwalić innych i nie wstydzić się własnych uczuć. Podzielili jej zdanie, że na aktywność i nowe wyzwania nigdy nie jest za późno. Potwierdziła to obecna na spotkaniu 91 – letnia uczestniczka.

 

pasje2.2

 

 

 

     Zainspirowani poprzednim spotkaniem przygotowaliśmy dla naszych gości koreczki owocowo-serowe. Przekąski zostały podane na łupinach arbuza udekorowanego listkami mięty.

 

pasje 2.1

 

 

   Organizatorem i patronem akcji jest Fundacja Orange, dzięki której przez kolejnych 10 czwartków będziemy spotykać się ciekawymi ludźmi. Kolejnym gościem będzie Teresa Lipowska, aktorka grająca w serialu „M jak Miłość”. Zapraszamy seniorów do biblioteki. Warto przyjść, spotkać się z innymi i miło spędzić czas.

     Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za aktywny udział.

Wednesday the 4th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates