Artykuły

"Ochronka" w Bibliotece w Żyrowej

 

 

  15.11.2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Żyrowej na zaproszenie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej z Filią w Żyrowej zagościły dzieci ze zdzieszowickiego przedszkola „Ochronka”.

DSC02351

  Zaproszeni goście przedstawili  scenkę na temat „Zdrowego Żywienia” dla przedszkolaków  i uczniów klas 1-3. Na koniec wszyscy z apetytem zjedli jabłka zakupione przez nauczyciela. 

DSC02358

   Wszystko to odbyło się w ramach obchodzonego dnia Zdrowego Żywienia. Na koniec dzieci zawitały do Biblioteki gdzie pozowały do zdjęć a opiekunowie mogli napić się ciepłej kawy przy której omawialiśmy plany na przyszłość.

100 2957

 

                      Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

15.11.2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Żyrowej na zaproszenie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej z Filią w Żyrowej zagościły dzieci ze zdzieszowickiego przedszkola „Ochronka”. Zaproszeni goście przedstawili  scenkę na temat „Zdrowego Żywienia” dla przedszkolaków  i uczniów klas 1-3. Na koniec wszyscy z apetytem zjedli jabłka zakupione przez nauczyciela  .Wszystko to odbyło się w ramach obchodzonego dnia Zdrowego Żywienia. Na koniec dzieci zawitały do Biblioteki gdzie pozowały do zdjęć a opiekunowie mogli napić się ciepłej kawy przy której omawialiśmy plany na przyszłość. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.
Thursday the 18th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates