IMG 0326  IMG 0324

Pierwszy dzień naszych wakacyjnych spotkań był pod nazwą ,,Pióropusz indiańskiego wodza” - dzieci wykonywały kolorowe pióropusze z prawdziwych piór, a także z papieru. Kolejnego dnia trenowaliśmy nasze umysły podczas rozwiązywania rebusów i zagadek. Nierozłącznym elementem naszych spotkań była książka, dzieci chętnie samodzielnie czytały bajki, jak również słuchały głośnego czytania bajek.

IMG 0337

Radosnym czasem dla dzieci był dzień, w którym wykonywaliśmy kolorowe latawce, a następnie przy wietrznej pogodzie puszczaliśmy je na łące. Podczas naszych wakacyjnych spotkań nie zabrakło gier w ping – ponga, cymbergaja, bilarda. Z wielkim zapałem i precyzją dzieci układały klocki i puzzle.

IMG 0341  IMG 0351

Wszystkie prace plastyczne wykonane przez dzieci podczas zajęć wakacyjnych można oglądać w bibliotece i świetlicy w Rozwadzy. Zajęcia wakacyjne były dla dzieci czasem dobrej zabawy i radości. Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w spotkaniach i życzymy dalszych fantastycznych i słonecznych wakacji.

Wzorem lat ubiegłych filia biblioteczna w Rozwadzy we współpracy z świetlicą wiejską zorganizowała dla dzieci  wakacyjne spotkania. Zajęcia odbywały się od 01.07.2015 r. do 17.07.2015 r. Dla najmłodszych przygotowano moc atrakcji: wykonywanie prac plastycznych różnymi technikami, zagadki, rebusy, głośne czytanie bajek oraz gry i zabawy na podwórku.            Pierwszy dzień naszych wakacyjnych spotkań był pod nazwą ,,Pióropusz indiańskiego wodza” - dzieci wykonywały kolorowe pióropusze z prawdziwych piór, a także z papieru.

Kolejnego dnia trenowaliśmy nasze umysły podczas rozwiązywania rebusów i zagadek. Nierozłącznym elementem naszych spotkań była książka, dzieci chętnie samodzielnie czytały bajki, jak również słuchały głośnego czytania bajek. Radosnym czasem dla dzieci był dzień, w którym wykonywaliśmy kolorowe latawce, a następnie przy wietrznej pogodzie puszczaliśmy je na łące.             Podczas naszych wakacyjnych spotkań nie zabrakło gier w ping – ponga, cymbergaja, bilarda. Z wielkim zapałem i precyzją dzieci układały klocki i puzzle.

Friday the 17th. Custom text here