Dzień Dziecka w bibliotece w Rozwadzy

Dnia 03.06.2014 r. biblioteka i świetlica wiejska w Rozwadzy zorganizowały dla dzieci spotkanie z okazji ich święta. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłych dni.

IMG 2981

Po przybyciu wszystkich dzieci rozpoczęliśmy nasze zajęcia zabawą w rytm muzyki. Było przy tym wiele uśmiechu i radości. Następnie odbył się konkurs z nagrodami zgaduj – zgadula. Dzieci dzielnie ,,walczyły'' o cenne nagrody. Nie zabrakło również układania klocków, gier planszowych oraz wykonywania prac plastycznych.

IMG 2974

Najbardziej dzieci ucieszyły się z zabawy pt. ,,Taniec z balonami”, gdzie musiały dobrać się w pary i tańczyć z balonami. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania, każdy z uśmiechem na twarzy wrócił do domu, obiecując, że niebawem odwiedzą bibliotekę i świetlicę.

IMG 2977