Dzień Dziecka w bibliotece w Żyrowej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka biblioteka i świetlica wiejska w Żyrowej zorganizowały zajęcia dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć graliśmy w gry edukacyjne, ale najważniejszym elementem tego dnia było wspólne pieczenie pizzy. Wszystkie dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniu ciasta, układaniu składników.

IMG 0373     IMG 0376

Gdy wszystko było przygotowane, a pizza piekła się w piekarniku, dzieci uczestniczyły w konkursie ,, Kuferek zagadek” . Dzieci odgadywały zagadki na temat zwierząt, roślin, warzyw i owoców oraz zawodów. Każdy uczestnik konkursu otrzymał wspaniałą nagrodę.

IMG 0358

Na zakończenie naszego spotkania wszystkie dzieci zajadały pizzę, którą wcześniej pomagały przyrządzić. Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze.

IMG 0371